For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Állásajánlat

Gondnok Állatgondozó

50 Ft/hó (Megbeszélés_szerint)

  • Gondnok Állatgondozó
Leírás
Ár : 50 Ft/hó (Megbeszélés_szerint)
Azonnali kezdés : Azonnali munkakezdés
Dátum : 2019-11-16
Pozíció : Betanított munka
Munka jellege : Alkalmi munka
Hely : Tapolca, Papmajor

Dolgozz Velünk Te is!

Ha dolgozni szeretnél heti 2 nap munkavégzéssel, akkor itt a lehetőség, jelentkezz tapolcai , Papmajorba, gondnok/állatgondozó munkakörbe!

Jelentkezni a karriertapolca@gmail.hu e-mail címen tudsz fényképes önéletrajz formájában.

Amit kínálunk :

– Biztonság, stabilitás

– Családias légkör

A munkavégzés helye: Tapolca, Papmajor

A munkavégzéshez szükséges bejutást, természetesen utazási hozzájárulás formájában támogatjuk.

Leírjuk a legfontosabb feladatokat, elvárásokat és plusz információkat, melyek előnyt jelentenek a pozíció betöltése kapcsán. Kérjük hogy olvasd el figyelmesen.

Feladatok:

– Papmajor területén élő állatok gondozása, etetése és tisztántartása

– A major területének rendben tartása

– A major területén gondnoki munkák elvégzése

Elvárások

– Állattartásban szerzett gyakorlat.

– Állatszeretet

– Problémamegoldási készség, terhelhetőség

– Gyors, gyakorlatias munkavégzés, hosszútávú elkötelezettség

-Csapatunk egyetlen tagja sem dohányzik, így kérlek Te se tedd.

Előnyök:

Jó ha van autód és mobil vagy.

Jó ha MTZ traktort is tudsz vezetni .

Tapolca, Paptelep · Tapolca

Hely
Értékelje

Legfrissebb állások
230.000 Ft/hó (Rugalmas)