For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Állásajánlat

Győr belváros hotel Karbantartó munkatársat keres

15 Ft/nap (Megbeszélés)

  • Győr belváros hotel Karbantartó munkatársat keres
Leírás
Ár : 15 Ft/nap (Megbeszélés)
Azonnali kezdés : Azonnali munkakezdés
Dátum : 2019-11-22
Pozíció : Betanított munka
Munka jellege : Alkalmi munka
Hely : Győr

A Győr belvárosában található Fonte Hotel alkalmi foglalkoztatással keres általános karbantartó munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  • – eseti hibaelhárítás
  • – kisebb karbantartási munkák elvégzése
  • – a nagyobb költségigényű munkákra való felkészítés, ezek becslése
  • – épület körüli téli, nyári feladatok elvégzése

Elvárások:

  • – hozzáértés klímás, víz, gáz, fűtés, villanyszerelési, asztalos munkákhoz
  • – tűz- és munkavédelmi előírások ismerete, betartása
  • – pontos, precíz munkavégzés
  • – megbízhatóság
  • – önállóan és csapatban történő munkavégzésre alkalmasság
  • – igényesség az elvégzett munkával szemben
  • – barátságos, segítőkész, vendégcentrikus hozzáállás
  • – jó kommunikációs készség
  • – proaktívitás
  • – hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk/előnyök:

  • – hosszú távú, stabil, bejelentett munkavégzési lehetőség
  • – korrekt, rendszeres jövedelem
  • – rugalmas munkabeosztás
  • – fiatalos, dinamikus munkahelyi légkör

Fényképes önéletrajzokat a hotelf.hr@gmail.com címre várunk a pontos munkakör megjelölésével a tárgyban.

Hely
Értékelje

Legfrissebb állások