For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Állásajánlat

KÉZBESÍTŐ (rész- vagy teljes állásban, rugalmas / alkalmi) Magyar Posta Zrt.

1 Ft/hó (Megbeszélés)

  • KÉZBESÍTŐ (rész- vagy teljes állásban, rugalmas / alkalmi) Magyar Posta Zrt.
Leírás
Ár : 1 Ft/hó (Megbeszélés)
Azonnali kezdés : Azonnali munkakezdés
Dátum : 2019-11-21
Pozíció : Szállítás - Logisztika
Munka jellege : Részmunkaidő (4-6 ó)
Hely : 1221 Budapest, Városház tér 19.

Szeretne egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

KÉZBESÍTŐ (rész- vagy teljes állásban, rugalmas / alkalmi)

  • Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére
  • Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Iskolai végzettség: 8 általános
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

A munkavégzés helye: Budafok 1 Posta

A munkakör azonnal betölthető.

Érdeklődés: Darabosné Gulyás Éva – telefonszám: 30/772-3158

JELENTKEZÉS: Budafok 1 Posta;

Levélcím: 1221 Budapest, Városház tér 19.

Hely
Értékelje

Legaktuálisabb állások
Legfrissebb állások
60.000 Ft/hó (Rugalmas)
123.456 Ft/hó (Rugalmas)
Hasonló hirdetések
Top