For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Állásajánlat

Kreatív munka

  • Kreatív munka
Leírás
Ár : 12.700 Ft/nap (Fix)
Azonnali kezdés : Azonnali munkakezdés
Dátum : 2019-11-16
Pozíció : Betanított munka
Munka jellege : Teljes munkaidő
Hely : Budapest

Munkatársat keresünk Veszprémi és Budapesti pultunkba is!

Diák vagy és szeretnéd hasznosan kitölteni a szabadidődet? Másodállást keresel , esetleg csak egy kis plusz pénzt szeretnél?

Vagy stabil munkahelyet szeretnél versenyképes fizetéssel?

Ha érdekel a grafika világa és szereted a pörgést , jelentkezz!

ha Te:

-megbízható vagy

-szeretsz és tudsz is csapatban is és egyedül is dolgozni

-rugalmas vagy

-szereted a pörgést

-szeretnél egy vidám hangulatú , fiatalos csapat tagja lenni

-szereted a kreatív dolgokat és szeretsz alkotni

-szeretnél egy kis plusz pénzt keresni vagy főállást keresel

akkor Mi:

-teljeskörű betanulást biztosítunk

-szép , kultúrált munkakörnyezetben dolgozhatsz

-rugalmas munkaidőt kínálunk

-fiatalos csapatban dolgozhatsz

-értékeljük a kitartó munkádat

-versenyképes fizetést kínálunk

Jelentkezni Fényképes önéletrajzzal tudsz

-személyesen az üzletben , vagy

-az alábbi email-címeken:

-Veszprém:

allas@polougynokseg.hu

-Budapest:

polo.budap@gmail.com

előnyt jelent : számítógépes ismeret , grafikai programok használata(Coreldraw)

Hely
Értékelje

Legfrissebb állások
60.000 Ft/hó (Rugalmas)
123.456 Ft/hó (Rugalmas)