For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Hirdetés info

Állásajánlat

MATRÓZ

  • MATRÓZ
  • MATRÓZ
Leírás
Ár : 0 Ft (Alkuképes)
Azonnali kezdés : Azonnali munkakezdés
Dátum : 2019-11-16
Pozíció : Betanított munka
Munka jellege : Teljes munkaidő
Hely : Siófok

Főbb feladatok

• a hajó üzemeltetésével kapcsolatos karbantartási, tisztítási munkák elvégzése

• a hajó fedélzeti gépeinek, felszereléseinek a szolgálati vezető irányítása mellett történő megismerése, kezelése , karbantartása, és tisztítása

• közreműködés a hajóműveletek végrehajtásában, kötélkezelés

• közreműködés az utasok hajóra történő ki- és beszállításában, valamint közreműködés a hajón tartózkodó utasok kiszolgálásában és biztonságának megóvásában

• részvétel a hajó őrzésében, a hajózással összefüggő munkálatokban, közreműködés a hajó vezetésében, a vonal ismeretének és az egyéb hajózási ismeretek alapjainak elsajátítása, valamint a vonatkozó előírások megismerése

• hajózási szezonon kívül a hajók, úszólétesítmények építésében, karbantartásában, javításában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

• alapfokú iskolai végzettség

• büntetlen előélet, megbízhatóság

• egészségügyi alkalmasság, érvényes hajós szolgálati könyv

• jó alkalmazkodó képesség, kommunikációs készség

• terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

• hajózásban szerzett gyakorlat, tapasztalat

• idegen nyelv ismerete

• matrózvizsga, vagy egyéb hivatásos hajós képesítés

• hajós technikus végzettség

• hajózásban, hajó karbantartásban alkalmazható szakma, szakképesítés, gyakorlat

• vendéglátó ipari, kereskedelmi képesítés (hajó büfé üzemeltetéshez)

Amit kínálunk

• a Balaton Régió elismert vállalatának munkakörnyezete és biztonsága

• teljes munkaidő, éves munkaidőkeretben való foglalkoztatás

• szakmai fejlődési lehetőség

• munkásszállás

Munkavégzés helye

Balaton egész területe

Állás betöltése

megegyezés szerint, a hajózási szezon megkezdéséhez igazodva

Fényképes szakmai önéletrajzát a következő címre várjuk: toborzas@balatonihajozas.hu,

vagy Balatoni Hajózási Zrt. 8600 Siófok, Krúdy sétány 2.

Hely
Értékelje

Legfrissebb állások