For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Állásajánlat

Nővér Hollandia

  • Nővér Hollandia
Leírás
Azonnali kezdés : Azonnali munkakezdés
Dátum : 2020-01-09
Pozíció : Egészségügy
Hely : Hollandia

Pielęgniarka w holenderskim zakładzie opieki zdrowotnej (domy opieki)

Wysokie wynagrodzenie – do 2300 – 3500 euro miesięcznie

wymagania:

– dyplom ukończenia szkoły pielęgniarskiej

– komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy bezpłatny kurs języka holenderskiego. Jest to kurs językowy w pełnym wymiarze godzin, który odbędzie się w Holandii. Kurs językowy trwa dwa miesiące. Podczas nauki języka niderlandzkiego kandydat otrzymuje bezpłatne zakwaterowanie i stypendium w wysokości 400 euro miesięcznie.

Holenderska w pełni wyściełana umowa o pracę. Pracuj w świetnych warunkach w międzynarodowym zespole.

obowiązki:

– Udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia

– ocena i ciągłe monitorowanie stanu zdrowia pacjentów

– współpraca z lekarzami, fizjoterapeutami i personelem zakładu opieki zdrowotnej

– wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami

Więcej szczegółów uzyskasz podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia w języku angielskim na następujący adres e-mail: office@eastgaterecruitment.com

W temacie wiadomości e-mail wpisz „Nurse Netherlands”

Hely
Értékelje

Legaktuálisabb állások
Legfrissebb állások
1.500 € EUR (Rugalmas)