For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Állásajánlat

Ügyfélszolgálati munkatárs

300.000 Ft/hó (Rugalmas)

  • Ügyfélszolgálati munkatárs
Leírás
Ár : 300.000 Ft/hó (Rugalmas)
Azonnali kezdés : Azonnali munkakezdés
Dátum : 2019-11-30
Pozíció : Értékesítés - Kereskedelem
Munka jellege : Részmunkaidő (4-6 ó)
Hely : Budapest, 7. ker

Ha szereted a kihívásokat , a pörgést , a változatos , érdekes feladatokat , és célod a jövedelem termelő képességedet fejleszteni

Folyamatosan , tanulni , fejlődni vágysz ?

Akkor szeretettel , és sok munkával várunk!

Másodállás , diák , egyetemista munka , friss nyugdíjas munka , részmunkaidő. Plusz jövedelem !

Érdeklődni:Forrai Péter – 30-944-99-44 ( Küldj sms-t , visszahívlak!)

Elérhető jövedelem rész munkaidőben , másodállásként.

nettó 120.000-240.000.- Ft /hó+ Juttatások

Főállásban nettó 200.000.-300.000.-+ Juttatások

Feladatok :

– telefonos ügyfélszolgálat – bejövő hívások fogadása és udvarias megválaszolása ,

– az általános információk , gyakori kérdések – nyitva tartás stb. – tájékoztatás adása

– árajánlat készítés ( meglévő minták alapján )

– folyamatos konkrét kommunikáció , sokat kérdezz ,

egyeztess , készíts munkatervet , lépéssort , és hagyasd jóvá

– adminisztrációs feladatok , adatrögzítések , naplózások

Téged keresünk , ha olyan ember vagy aki rendelkezik:

-kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel

– Konkrétan , és egyértelműen , képes vagy fogalmazni és azt helyesen , le is tudod írni

-gyors és hatékony és pontos munkavégzésre törekszel

– Kiváló együttműködő készséggel bírsz , kedves , türelmes és udvarias vagy a kollégákkal is !

– Angol nyelvtudás előny !

Feladatokat elvégezheted akár:

-részmunka időben , délután , hétköznap 3-4 alkalom ,

Havi 2 szombaton délelőtt , 6 órát kérünk , cserébe esti – , hétvégi pótlékot adunk + és hétköznap szabadnapot is adunk.

Havonta 1 hosszú hétvégét biztosítunk.

Rugalmasak vagyunk , A beosztásokban megegyezünk.

Jelentkezés arcképes önéletrajzzal , kísérő levéllel a karrier[kukac] textilklinika.hu címen.

Telefon: Forrai Péter – 30-944-99-44

Hely
Értékelje

Legaktuálisabb állások
Legfrissebb állások
60.000 Ft/hó (Rugalmas)
123.456 Ft/hó (Rugalmas)